Вівторок, 25 листопада 2014 14:34

Кампанія «Культура власності замість «совка» на Адвохабі

Written by 

Рух Суспільство Творення за допомогою адвокаційного порталу Advohub.org розпочав кампанію «Культура власності замість «совка», яка спрямована на зміну радянського менталітету значної частини українського суспільства.

Мета кампанії: Формування культури власності в українському суспільстві за рахунок провадження на вітчизняних підприємствах корпоративної соціальної програми ESOP, що дає можливість співробітникам компанії стати співвласниками її акцій

Культура власності, що формується в результаті, передбачає поширення духу підприємництва на широкі верстви населення з відповідним підвищенням рівня відповідальності, економічної грамотності та мотивації втілювати зміни на робочому місці та у державі загалом.

Перші кроки, які потрібно зробити: Переклад та аналіз законодавства США, Канади, країн Європи, яке регламентує впровадження програми ESOP, а також розробка проекту закону про впровадження програми ESOP на підприємствах України.

Детальніше з кампанією можна ознайомитись на її сторінці порталу Адвохаб - http://bit.ly/11TmI1u 

Для довідки: Портал Advohub.org створений для навчання та успішного втілення адвокаційних кампаній. Він є універсальним довідником на тему адвокації, а також зручним для користування віртуальним майданчиком, що об’єднує активістів із різних регіонів та різних сфер життя.

Read 36110 times